1971 yılında Ivano Gerardi tarafından İtalya’da kurulan GERARDI Spa., seksenli yıllarda Avrupa’nın en büyük mengene üreticisi konumuna geldi. GERARDI, takım tezgahları ve işleme merkezleri için özel tutucu ve mengeneler üretmektedir.  Bugün 50’den fazla ülkeye ihracatı vardır ve her yıl cirosunun % 10’unu yeni ürünler için AR-GE çalışmalarına ayırmaktadır.

 

GERARDI, dünyanın en tanınmış mengene markalarından biridir. Tüm GERARDI mengeneler ve aksesuarları modülerdir. Tüm mengene parçaları diğer farklı çeşitlerle de uyumlu olarak kullanılabilir. Sabit referans noktaları sayesinde GERARDI mengeneler yüksek hassasiyetle ve kısa sürede kolayca birleştirilir. Tüm bu üstün özellikler, mükemmel tasarım sureci, yüksek hassasiyet, tüm hareketli ve sabit parçaların süper hassas taşlanması ile sağlanmaktadır. Bu üstün özellikler, bağlama ile ilgili en zor problemlerin bile saniyeler içerisinde çözülmesini sağlar.

 

GERARDI mengeneler en üst kalitede malzemeler ile üretilir. Tüm mengene parçaları 50 yıllık tecrübe ile özel bilgisayar programları kullanılarak geliştirilir. GERARDI mengeneler; maksimum rijitlik, yüksek performans ve minimum aşınma için yüksek alaşımlı, dayanıklı çelikten üretilir.

Kutay Teknik Hırdavat

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen arayın.

Telefon

0312 395 49 36

Eposta

info@kutayteknik.com.tr